پیش‌بینی ۶ تحلیل‌گر از وضعیت بورس تهران در ۶ مهر ماه

دکتر افشین قاسمی

موسسه حقوقی و داوری بین المللی رویای سبز

نام وکیل : افشین قاسمی پژوهشگر دوره دكترای حقوق خصوصی

تلفن : ۲۸۱۱۱۰۳۶-۰۲۱
ایمیل : info@royayehsabz.com
نشانی : تهران، سعادت آباد،میدان کاج، سرو شرقی، پلاک ۱۳۷، ساختمان رویای سبز

پیش‌بینی ۶ تحلیل‌گر از وضعیت بورس

تنها یک نفر از ۶ تحلیل‌گری که در یک نظرخواهی تحولات امروز شاخص بورس تهران را پیش‌بینی کرده‌اند، معتقد است که امروز شاهد ریزش شاخص خواهیم بود.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اقتصادنیوز، نیمی از شرکت‌کنندگان در این نظرخواهی بر این باورند که امروز روند متعادلی در بورس خواهیم داشت و دو نفر نیز پیش‌بینی می‌کنندکه شاخص کلی بورس تهران روندی صعودی در پیش خواهد گرفت.

تحلیل‌گری که نگاه بدبینانه به تحولات امروز بورس دارد بر این باور است که سهامداران برای حضور  فعال در بورس باید نسبت به عدم مداخلات دستوری در تعاملات بین عرضه و تقاضا و همچنین ثبات قوانین اطمینان داشته باشند. در بورس تهران نیز درحال حاضر نوعی ابهام و تردید نسبت به ثبات قوانین  مشاهده می‌شود، همین امر هم سبب شده است که بازیگران تمایل چندانی برای حضور در معاملات نداشته باشند. مهم‌ترین شاهداین امر هم این است که با وجود رشد شاخص کلی بورس در معاملات دیروز، خالص خرید حقیقی‌ها مانند چند روز گذشته همچنان منفی بود.

سایر تحلیل‌گران شرکت‌کننده در این نظرخواهی بر این باورند که امروز لیدری مثبت بازار بر عهده کامودیتی‌ها خواهد بود. افزایش قیمت دلار، اجازه ارائه ارز ناشی از صادرات در بازار آزاد و هم چنین ارائه گزارش آخر فصل شرکت‌های صادرات‌محور چشم‌انداز مثبتی را در بازار سهام ایجاد کرده است. با این حال بخش عمده این تحلیل‌گران تاکید می‌کنند برخی پارامترهای بین‌المللی از جمله انتخابات آمریکا، تهدید تحریم‌های بیشتر سبب شده است که انتظار روند صعودی در بورس وجود نداشته باشد و شاخص در روندی متعادل باقی بماند.

پیش بینی امروز یکشنبه

تحلیل بورس

منبع خبر : همشهری آنلاین 

برای مشاوره آماده هستیم

تلفن : 02128111036(سی خط)

پست الکترونیکی : info@royayehsabz.com

نشانی : تهران، سعادت آباد،میدان

کاج، سرو شرقی، پلاک ۱۳۷، ساختمان رویای سبز
ثبت-برند-رویای-سبز
موسسه حقوقی و داوری بین المللی رویای سبز

جدیدترین اخبار حقوقی

طلاق

طلاق

question_answer0
مشاوره حقوقی تلفنی - دکتر افشین قاسمی
تبلیغات با یار هومشند کسب و کار
همین حالا برندتو ثبت کن
افشین قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و داور بین المللی

اینستاگرام رویای سبز

فهرست