افتتاح کارگزاری بانک ملت سعادت آباد
نشان سبدگردان هدف - دکتر افشین قاسمی

رویای سبز کارگزاری بانک ملت رتبه الف - سعادت آباد

کارگزاران شخصیتی حقوقی هستند که به نمایندگی مشتریان اخرید و فروش اوراق بهادار و کالا و یا اوراق مبتنی بر کالا و ارائه سایر خدمات در بازار سرمایه را به جای مشتری بعده میگیرند. انجام امور مرتبط با سهام و مشتری نیاز به کسب مجوز تاسیس و فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار و عضویت در کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار و بورس مربوطه است. رویای سبز افتخار تاسیس و کسب مجوز مذکور را داشته و در خدمت شما سروران می باشد.

افتتاح کارگزاری بانک ملت سعادت آباد

ثبت نام در سجام

چگونه می توانم در سامانه سجام ثبت نام کنم؟ تنها با یک بار ثبت نام در سامانه سجام به تمامی سرویس های بازار سرمایه دسترسی داشته باشید و در هیچ یک از مراجعات خود به نهادهای مالی اعم از کارگزاری، صندوقهای سرمایه گذاری،شرکتهای تامین سرمایه و … نیاز به احراز هویت مجدد نخواهید داشت. از لینک زیر میتوانید راهنمای ثبت نام در سجام را مشاهده نمایید.

راهنمای ثبت نام در سجام      ثبت نام در سجام

راهنمای سامانه آنلاین پلاس

آنلاین پلاس ۱

سامانه «آنلاین پلاس» بر پایه نیازهای متفاوت معامله گران حرفه ای طراحی شده که یکی از ویژگی های برجسته آن، اختصاصی سازی امکانات متنوع این سامانه معاملاتی می باشد. امکان مدیریت سفارش ها با حجم بالا و یا ارسال همزمان سفارش در چند نماد مختلف، شما را قادر می سازد در کوتاه ترین زمان ممکن، استراتژی معاملاتی خود را اجرا نمایید.

مشاهده و فروش سهام عدالت

سامانه فروش سهام عدالت ۱

سهام عدالت متشکل از سهام 49 شرکت بورسی و غیربورسی می باشد که در یک سبد قرار گرفته اند و در حال حاضر صاحبان سهام می توانند سهام عدالت خود را از طریق همین سامانه(کاملا غیر حضوری و بدون نیاز به عضویت در کارگزاری یا داشتن کد بورسی) مشاهده کنند و در صورت تمایل فعلا تا 60% از آن را به فروش برسانند. لازم به ذکر است تنها سهامدارانی که در سامانه SamaneSe.ir روش “سهامداری مستقیم” را انتخاب نموده اند قادر به فروش هستند.

امنیت در سامانه های سهام

نکات امنیتی:

– سامانه معاملات برخط این کارگزاری با استفاده از پروتکل امن SSL و به آدرس https://online.mellatbroker.ir در اختیار مشتریان کارگزاری قرار دارد. لطفاً پیش از ورود هرگونه اطلاعات، آدرس موجود در بخش مرورگر خود را با آدرس فوق مقایسه نمایید. درصورت مشاهده هر نوع مغایرت احتمالی، از ادامه کار منصرف شده و موضوع را با ما در میان بگذارید.
–  برای حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خود، حتی المقدور از صفحه کلید مجازی استفاده نمایید.
– هرگز نام کاربری و کلمه عبور خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.
– پس از اتمام کار با سامانه، حتماً با استفاده از دکمه خروج، از حساب کاربری خود خارج شوید.
– از ذخیره نام کاربری و رمز عبور در مرورگر حتی المقدور خودداری نمایید.

سرمایه گذاری در بورس

متنوع ترین زیرساخت و خدمات بورسی

کارگزاری‌ها در کنار خدمت اصلی خود، می‌توانند در حوزه‌های دیگری از جمله ایجاد صندوق‌های سرمایه‌گذاری، سبدگردانی، مشاوره سرمایه گذاری و … فعالیت نمایند. سرمایه‌گذاری در سهام به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم انجام می‌پذیرد و هدف اصلی آن جذب سرمایه صندوق های سرمایه گذاری و علاقه‌مندانی است که به هر دلیلی امکان معامله به‌صورت شخصی ندارند، تأسیس‌شده‌اند.

چرا برای سرمایه‌گذاری بورس را انتخاب کنیم؟

زمانی که بدانید چرا برای سرمایه‌گذاری باید بازار بورس را انتخاب کنید، قطعاً با اطمینان بیشتری به این بازار وارد خواهید شد و سرمایه گذاری می‌کنید. دلایل اصلی برای سرمایه گذاری در بورس عبارتند از:

درآمد جداگانه

با سرمایه‌گذاری در بورس شما به جای پس انداز و راکد شدن پول خود، از آن نیز درآمد کسب می‌کنید. پس علاوه بر درآمد شغلی خود، می‌توانید در بلند مدت درآمد جداگانه‌ای نیز از بورس داشته باشید. بعضی از سهام‌های ارائه شده در بازار بورس به صورتی هستند که با افزایش قیمت آنها، به صورت دوره‌ای سود خود را دریافت خواهید کرد. البته سهام‌هایی که این قابلیت را ندارند را می‌توانید بعد از افزایش قیمت و زمانی که به سوددهی رسیده‌اند، بفروشید. به این شکل به سود خود دسترسی داشته باشید.

مالکیت

خرید سهام یک شرکت به این معنی است که شما صاحب یک قسمت کوچک (به اندازه مقدار سهامی که خریداری کرده‌اید) از آن کمپانی هستید. به این صورت می‌توان گفت با سرمایه‌گذاری در بازار بورس شما از مزایای مالکیت یک شرکت نیز تا حد مطلوبی استفاده خواهید کرد.

تنوع بالای سهام

بازار بورس به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که سرمایه خود را روی محصولات و خدمات مختلف متمرکز کنند. انجام چنین سرمایه گذاری امکان ریزش سرمایه شما را تا حد زیادی پایین می‌آورد و اجازه می‌دهد که با اطمینان خاطر بیشتری در در این بازار به فعالیت بپردازید. سرمایه‌گذاران هوشمند در بورس هیچگاه تمام دارایی خود را در یک شرکت سرمایه گذاری نمی‌کنند، بلکه با تنوع سهام‌های انتخابی ریسک کمتری را انتخاب می‌نمایند.

شعار ما خلق ثروت است

حتما تاکنون خلق ثروت به گوشتان خورده است، اولین چیزی که به ذهنتان می رسد، پدر میلیارد و یا به ارث رسیدن مبلغ زیادی پول است. اما این گونه نیست بیشتر آدم هایی که پولدار می شوند مسیری درست به همراه مشاورینی آگاه و باتجربه برای سرمایه گذاری را کنار خود دارند که راه های جدید را پیدا می کنند تا ثروتشان رشد داشته باشد.

رتبه اکتسابی کارگزاری ها
نام کارگزاری رتبه اکتسابی
فارابی الف
آگاه الف
بانک ملت الف
بانک سپه الف
بانک پاسارگاد الف
بانک صادرات الف
حافظ الف
مفید الف
بانک کشاورزی الف
تامین سرمایه نوین الف
تدبیرگران فردا الف
نهایت نگر الف
بانک آینده الف
بانک مسکن الف
سهم آشنا الف
بانک تجارت الف
مبین سرمایه الف
بانک سامان الف
خبرگان سهام الف
بورس بهگزین الف
آراد ایرانیان الف
نواندیشان بازار سرمایه الف
بهمن الف
اقتصاد بیدار الف
دنیای خبره الف
توسعه سرمایه دنیا الف
پارسیان الف
بانک ملی ایران الف
ارگ هومن الف
ایساتیس پویا الف
راهنمای سرمایه‌گذاران الف
کالای خاورمیانه الف
بانک خاورمیانه الف
امین آوید الف
بانک رفاه کارگران الف
سرمایه و دانش الف
اردیبهشت ایرانیان الف
آتیه الف
بانک توسعه صادرات الف
مهر اقتصاد ایرانیان الف
بانک اقتصاد نوین الف
صبا تأمین الف
آتی ساز بازار الف
آبان الف
بانک صنعت و معدن الف
بورس بیمه ایران الف
سرمایه گذاری ملی ایران الف
بانک دی الف
امین سهم الف
بانک انصار الف
توسعه سهند الف
مهرآفرین الف
اطمینان سهم الف
تدبیرگرسرمایه الف
آینده نگر خوارزمی الف
توسعه اندیشه دانا الف
پارس نمودگر الف
ساو آفرین الف
آثل الف
توسعه فردا الف
سهام گستران شرق الف
صبا جهاد الف
شهر الف
سهام بارز الف
رضوی الف
آرمان تدبیر نقش جهان الف
آفتاب درخشان خاورمیانه الف
آرمون بورس الف
بانک کارآفرین الف
پیشگامان بهپرور الف
پارس ایده بنیان الف
سی ولکس الف
رویای سبز الف
بورسیران الف
مشاوران سهام ب
شاخص سهام ب
جهان سهم ب
ایمن بورس ب
بورس ابراز ب
ارزش آفرین الوند ب
کارآمد ب
راهبرد سرمایه‌گذاری
ایران سهام
ب
سیمابگون ب
ملل(عمران فارس) ب
فولاد مبنا ب
پگاه یاوران نوین ب
ایران سهم ب
برهان سهند ب
سهام پژوهان شایان ب
بازار سهام ب
نماد شاهدان ب
آپادانا ب
ستاره جنوب ب
آریا بورس ب
آریا نوین ب
سپهر باستان ب
امید سهم ب
بهین پویا ب
سهم یار ج
آبتین استاک ج
سهم آذین ج
دنیای نوین ج
توازن بازار غیر مشمول رتبه بندی
مدبر آسیا غیر مشمول رتبه بندی

"نیازی نیست متخصص موشک باشید"

سرمایه‌گذاری بازی نیست که در آن فردی با آی‌کیو 160 بتواند فردی با آی‌کیو 130 را شکست دهد.

وارن بافت Warren Buffett

Warren Buffett

CEO of Berkshire Hathaway

وارن ادوارد بافت یک سرمایه گذار ، مشاغل تجاری و نیکوکار آمریکایی است که رئیس و مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی است. وی یکی از موفق ترین سرمایه گذاران در جهان به حساب می آید و تا ژوئیه سال 2020 ارزش خالص 71.8 میلیارد دلار دارد ،

مقایسه بورس رویای سبز

نکته مهمی که در خصوص سرمایه گذاری در بازار بورس باید بدانید این است که شما با وارد کردن سرمایه خود به این بازار، از بی ارزش شدن پول خود جلوگیری می‌کنید. این در صورتی است که اگر شما بخواهید سرمایه خود را درون بانک بگذارید و اقدام به سپرده گذاری کنید، در طولانی مدت و حتی با محاسبه سود اضافه شده به سرمایه اصلی، در پایان شما ضرر کرده‌اید.
با رشد بازار بورس در ایران، تحلیلگران اقتصادی زیادی اقدام به بررسی این بازار کرده‌اند و نتیجه‌گیری آنها این بود که بازدهی سرمایه‌گذاری در بورس ایران بیشتر از سایر بازارها مانند بازار مسکن، طلا و… خواهد بود. البته نباید از این مورد بسیار مهم چشم پوشی کنید که سرمایه گذاری در بورس نیاز به داشتن آگاهی دارد، که بدون آنها نمی‌توانید به سود مناسبی برسید و حتی احتمال ضرر کردن شما نیز بیشتر خواهد بود. پس بهتر است بگوییم سرمایه گذاری آگاهانه در بورس امروزه یکی از روش‌های خوب سرمایه‌گذاری در کشور ما به شمار می‌رود.

بورس رویای سبز

یکی از اهداف بلندمدت سرمایه گذاری در بورس کسب سود مستمر و پایدار حدود ۶۰% سالیانه است. به این معنی که شما به صورت سالیانه ۶۰ درصد از سرمایه خود را سود کنید یا به عبارتی هر فصل ۱۵ درصد سود به دست آورید. با این استراتژی سرمایه شما پس از ۱۰ سال بیش از ۲۶۸ برابر خواهد شد.

مقایسه بورس رویای سبز
  1. مرحله اول شما باید مفاهیم و اصطلاحات رایج در بازار بورس را بشناسید و و آنها را درک کنید.
  2. مرحله دوم نیاز دارید که در کنار مربیان حرفه‌ای آموزش‌های عملی مربوط به سرمایه‌گذاری در بورس را ببینید. این آموزش‌ها دقیقا مانند آموزش عملی رانندگی در یک محیط آزمایشی و کنترل شده است که به شما اجازه آزمون و خطا را می‌دهد و می‌توانید کم کم وارد دنیای حرفه‌ای بورس شوید. بسیاری تصور می‌کنند که می‌توان این مرحله را به سادگی و بدون داشتن یک مربی طی کرد. همین تصور اشتباه باعث می‌شود که چنین افرادی در طولانی مدت و در سرمایه‌گذاری‌های عملی خود ضرر‌های زیادی را متحمل شوند. به یاد داشته باشید که پرداخت هزینه برای آموزش‌ها در این مرحله قطعاً باعث خواهد شد که در طولانی مدت شما به مشکل بر نخورید و به سادگی مسائل به وجود آمده را حل کنید.
  3. مرحله نهایی شما با استفاده از آموزش‌هایی که دیده‌اید، وارد بازار بورس می‌شوید و شروع به معامله می‌کنید. در این مرحله شاید مانند اوایل دوران رانندگی کمی استرس یا ترس داشته باشید، البته این مورد کاملاً طبیعی است. فقط کافیست با حوصله و فکر کافی آموزش‌هایی که به شما داده شده است را به یاد بیاورید و طبق آن‌ها سرمایه گذاری‌های مورد نظر خود را انجام دهید.

حرف آخر

حالا سهام چه شرکت‌هایی را معامله کنیم؟

اینکه حالا سهام چه شرکت‌هایی را معامله کنیم سوال خوبی نیست. شما باید بپرسید که چطور سهام مناسبی را پیدا کنیم و آن را خریداری کنیم. یا اینکه در چه بازه زمانی می‌توان سهام‌هایی که داریم را به فروش برسانیم. زمانی که شما خریدهای خود را بر اساس شایعات و نام‌ شرکت‌های مختلفی که از گوشه و کنار به گوش می‌رسد انجام می‌دهید، قطعاً در طولانی مدت دچار مشکل خواهید شد. امروزه کانال‌های سیگنال دهی بسیار زیادی در شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌های مختلف ایجاد شده اند که ادعا دارند بهترین سهام‌ها را به شما معرفی می‌کنند. تنها راه شناخت ادعاهای دروغ این است که به صورت اصولی آموزش‌های لازم در خصوص سرمایه گذاری در بورس را دیده باشید و بتوانید حقایق را از شایعات تشخیص دهید.

فهرست